Blachy Pruszyński

Blachy Pruszyński, jeden z największych polskich producentów sta­lowych pokryć dachów i elewacji. Każdy produkt oferowany przez firmę Blachy Pruszyński po­wstaje indywidualnie, na potrzeby konkretnego zamówienia.


Profil produkcji – plik do pobrania

Lindab

LINDAB, to międzynarodowa grupa, która opracowuje, wytwarza i sprzedaje produkty i rozwiązania systemowe dla budownictwa ze stali i cienkich blach stalowych.Wszystkie produkty Lindab wytwarzane są ze szczególną dbałością o środowisko, w oparciu i w zgodzie z europejskimi normami jakości.

Lindab | Topline blachy dachówkowe
– plik do pobrania

 

Finco-Stal

FINCO-STAL producent stalowych pokryć dachowych. Blachy japońskie w ofercie firmy – wyróżniają ją na rynku polskim. W odróżnieniu od innych blach powlekanych, blachy japońskie zabezpieczone są przed korozją stopem alucynku.


COGNOR Blachy Dachowe

COGNOR Blachy Dachowe SA jest kontynuatorką tradycji i dobrych praktyk firmy Florian Podkarpacie S.A.COGNOR jest producentem blachodachówki, blach trapezowych, profili Klikfelc, systemów elewacyjnych i innych produktów stalowych.

Cognor Katalog praduktów
– plik do pobrania

BUDMAT

BUDMAT – Stalowe pokrycia dachowe BUDMAT® produkowane są z surowców dostarczanych przez wiodących światowych producentów, takich jak np.: SSAB czy ArcellorMittal.

Bud Mat – katalogi do pobrania